| Joker3134 a întrebat:

Un psiholog oare își controlează emoțiile?

Răspuns Câştigător
| Ioana1312321 a răspuns:

E o diferență de la cer la pământ dintre un om sănătos și unul în rotile. Unii își doresc să fie sănătoși, pe când cei sănătoși se gândesc numai la răul altuia și la avere. Ceea ce mi se pare penibil că oamenii sănătoși se gandesc mereu să se arunce de la etaj sau să se spanzure sau să își facă rani pe corp sau alt rău și după dacă mai trăiesc să le pară rău.

10 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ioana1312321 a răspuns:

Da.Acestia nu isi expun sentimentele fata de alti oameni deoarece vor fi santajati.Eu cumva stiu cam ce gandeste un om.In primul rând si ei sunt oameni si ei se pot descarca ca noi toti.Ei se descarca intr-un loc intim.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana1312321 a răspuns (pentru Joker3134):

Poate să își de-a seama și din primele minute când te-a văzut.Deoarece psihologii au întâlnit de-a lungul vietii și mai ales al carierei oameni de toate tipurile.

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana1312321 a răspuns (pentru Joker3134):

Sinceră să fiu, nimeni nu are parte doar de zile bune.Norocul ți-l poți face și singur prin acțiunile și deciziile tale.În unele cazuri unii sunt mai fericiți decât alții, dar doar pentru o perioadă limitată.Că după roata se poate întoarce?

Răspuns utilizator avertizat
| Ioana1312321 a răspuns (pentru Joker3134):

Toată lumea are greutăți in viața, dar trebuie să știi cu să le ții personale, ca să nu afle vreun dușman sau cei din televiziune(pentru oamenii populari). Dacă se va afla ce greutăți ai ori o să se râdă de tine, își bată jos sau să te șantajeze.

| Ioana1312321 a răspuns (pentru Joker3134):

E o diferență de la cer la pământ dintre un om sănătos și unul în rotile. Unii își doresc să fie sănătoși, pe când cei sănătoși se gândesc numai la răul altuia și la avere. Ceea ce mi se pare penibil că oamenii sănătoși se gandesc mereu să se arunce de la etaj sau să se spanzure sau să își facă rani pe corp sau alt rău și după dacă mai trăiesc să le pară rău.