| MonyLoveBadBoy91 a întrebat:

Eu merg intr-o excursie si vreau sa`mi iau ceva >: oare ne controleaza la bagaj?big grin funda

Răspuns Câştigător
| Iiiiioana a răspuns:

Eu am fost intr-o excursie de 2 zile si nu, nu ne-au controlat la bagaje. depinde acum si ce vrei sa iti ieihappy
doar e bagajul tau nu te controleaza :p numai la avion te controleaza happy
sa te distrezi fain in excursie :*

13 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Depinde ce vrei sa-ti iei laughing
si atata timp cat nu mergi pe vapor/avion nu are de ce sa te controleze decat daca te duci tu sa cauti o sticla de apa si cand colo sa dai peste chestia respectiva in vazu' tuturorlaughing

| sasha1265 a răspuns:

Buna! Iti poti luat orice doresti! sigur nu va controleaza in bagaj...doar e o excursie. Ce naiba? Toata lumea trebuie sa se distereze! Dar daca nu vrei sa se afle ce ai la tine nu il tine la vederehappy Distractie placuta! FUNDA?

| Lori_7894 a răspuns:

Unde este excursia? Este cu scoala?

| CautNume a răspuns:

Dar ce vrei sa iti iei?

| andreealove20 a răspuns:

Probabil ca nu, dar in anumite situatii este posibil! Sfatul meu este sa ascunzi cat mai bine acel "ceva" printre lucruri!
Cu siguranta nu-ti face griji, nu cred ca se va intampla sa umble prin bagajele voastra!

| Brumilicious a răspuns:

Nu cred ca controleaza. straight face mdar e vb de prezervativ.nu? laughing

| HasisS a răspuns:

Daca iesi din tara, este o problema!laughing
Daca este in Romania, poti ascunde foarte bine acel lucru (daca te gandesti la ce ma gandesc si eu!)

| alexandra2222 a răspuns:

Nu ar avea de ce
Doar daca pe tine si prietenele tale va stie ca sunteti mai"nebune"dar nici in acest caz nu

| BubulICciS a răspuns:

Pai s-ar putea sa, te controleze depinde acuma.ai grija.
in orice caz nu îţi lua ce ai de loat că s-ar putea să te prindă
părerea mea acum :-x fundă? kiss

| Vögeln a răspuns:

Am fost intr'o mie de excursii!tongue
Nu te controleaza nimenilaughingwinking
Daca vrei exemple de ferse uite aici unalaughingbig grin:
cand doarme cineva iei 2 pahare una cu apa(cam jumate sa fie umpluta) si torni din pahar in pahar si spui "pisa'te ca vine trenu! pisa'te ca vine trenu"laughingrolling on the floor si se pisalaughingrolling on the floor
sau faza cu pasta de dinti whistling(ultra folositabatting eyelashes)
il dai cu pasta de dinti in timp ce doarme si cand se trezeshte ii roshu unde a fost pasta de dintilaughing
sau ii pui pasta de dinti in mana si il gadili pe fatalaughingrolling on the floor
se scarpina la foc automatlaughing
sau la fel cu machiajullaughingrolling on the floorcand doarme sau cand e treazlaughingrolling on the floor
"hai sa-ti fac un masaj facialsmug...si o sa te dau cu cremalaughingrolling on the floor"
sau baga'i mana in apalaughingrolling on the floor
iar se pisalaughingrolling on the floor
sau pune pasta de dinti pe clantzalaughingrolling on the floor
sau chestii d'asteasmug
ideea'i ca in excursie nu sunt parintii care sa te toace la caplaughing
si poti sa te distrezi ffff binesmug
da' trebuie sa si stii si cumbatting eyelashes
Sper ca te'am ajutatlaughingbig grin
Drum placut cand vei mergewinking
Oricum poti sa-ti iei ce vrei tu in bagaj.smugnimeni nu te controleazadevil
Sper ca te'am ajutatlaughingwinking
funditabatting eyelashes?

| MonyLoveBadBoy91 explică:

Bai nu-i vorba despre prezervativehappylaughing perversilor

| xCapsunica a răspuns:

Depinde unde este excursia, daca este in afara tarii este posibil sa controleze, insa in tara stai linistita nu cred ca se preocupa nimeni de ce isi iau oamenii la ei!
Te pup :*

| romanianboy a răspuns:

Vrei sa abuzezi de dildouu?