| mgtow a întrebat:

Un studiu arata ca baietii urati au mai mult noroc la fete (e adevarat), cei frumosi nu pentru ca eclipseaza, ce doamne iarta-ma mai e si aia ii ia foc fata sau cum daca eclipseaza?

3 răspunsuri:
| ElenaSA a răspuns:

Problema studiului este cum au diferentiat baietii urati de cei frumosi. Ca un baiat este frumos pentru o fata, urat pentru alta. Gusturile nu se discuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Norocul ţi-l faci cu mâna ta". Deşi, dacă vorbim despre norocul la fete, ar fi bine să nu fie nevoie să-ţi foloseşti mâna prea mult.

http://img2.wikia.nocookie.net/......I_mean.png

| мямιѕтєяισѕ a răspuns:

Iti spun eu de ce aia urati au mai mult noroc la fete ..Baietii frumosi pot fi refuzati odata la o luna, aia sunt refuzati de 100 de ori pe an. Deci odata si odata trebuie sa primeasca si ei cate un da.E logic nu?