| BadAngel3 a întrebat:

Un telefon bun? Care sa aiba camera buna, memorie, sa se miste bine, sa se auda bine si tare, etc? Nu vreau unul mare. As prefera ceva mai micut si convenabil la pret.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pana in ce pret? pentru messenger si o camera macar de 5px gasesti si ieftin nu trebuie sa fie Samsung

| BadAngel3 explică (pentru RAY):

As vrea pana in 200 de euro.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy Core Prime 361F, camera 5 MP, 1 GB RAM, 8 GB intern, slot card micro SD pana la naiba stie cat. Eu am pus 16 GB. 4.5 inch ecran, baterie de durata si muzica continua 12-13 ore. Testat pentru ca il detin. Dar pentru asta trebuie sa reduci luminozitatea la minin. Are 3 G inclusiv 4G si Android Lollipop 5.1.1. Am rulat pe el jocuri de dimesniuni mari ( Gangstar Veagas, GTA SA/ VC, Real Racing 3, GT Racing 2 ) si aplicatii normale de pe Facebook. A rulat fara probleme. Pretul lui este in jur de 600 lei. Il gasesti si sub 600 pe eMAG. Ii mai pui o folie de sticla 30 lei, o husa undeva la 50 lei si ai telefon bun. Si este Samsung. Nu te complica cu telefoane precum Allview, eboda, miezu, Lenovo, evolio sau mai stiu eu... Care au caracteristici bune si pret mic. Degeaba. Calitate zero si unele caracteristici sunt numai pe hartie.