| PokeDex a întrebat:

Un vecin de bloc a batut niste suruburi intr-o usa din tabla sa nu mai jucam fotbal, cum pot sa le scot ca am incercat sa le lovesc cu o piatra si sa iasa, dar nu merge?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Bomfaier

| moshulica a răspuns:

Sfatul meu este sa bati mingea mai putin si sa inveti un pic de gramatica, ca e nevoie ("intr-o", nu "intro"). Incearca sa-ti inchipui si cum ai reactiona tu daca ai dori sa te odihnesti iar altii ar bate mingea in usa aia de tabla si ar face un zgomot infernal.