| CrucifiedCountess a întrebat:

Unde-a disparut dumnezeu? userul! ca de pe 26 n-a mai postat nimic! va e dor de el? de dumnezeu?hee hee

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am revenit. Mai negru decat de obicei. Bine v-am regasit!

20 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Probabil este in concediu happyO sa se intoarca elwinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Este plecat in concediu dar se v-a intoarce.

| Barajag a răspuns:

Pai si eu am plecat, dar nu v-am lasat, ma tin ca raia de voilaughing

nony
| nony a răspuns:

O fi cazut intr-o meditatie profunda..si acum este mustrat de D-zeul Adevarat..pentru toate blasfemiile care le-a spus pe site laughing

| psiholoaga a răspuns:

Ma topesc de dor:-

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu am mai auzit de Dumnezeu in concediu... da mergelaughing

Stefan
| Stefan a răspuns:

A plecat si nu a zis nimica, pai se poate asa ceva, amice unde esti?

mira
| mira a răspuns:

Am inteles ca este plecat in concediu.

| Pho3nix a răspuns:

Daca Dumnezeu e in concediu cine mai are grija de noi?straight face

| CrucifiedCountess explică:

Pai si ce.si-a luat concediu si de la noi? crying((

| selef a răspuns:

Cred ca s-a dus la biserica.

| dyav0litza a răspuns:

Da ai dreptate imi lipseste

| Milk Swan a răspuns:

Pana si tu nu respecti ca DUMNEZEU se scrie cu MARE?! Mai are si o poza cu Che Guevara!

| Milk Swan a răspuns:

Nu-l suport!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este plecat o luna in concediu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dumnezeul tau de pe site are mai multe existente.Ai rabdare ca va aparea si, ce importanta mai are sub ce nume?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probanil e.ca-i vad ideile. dar posibil sa ma insel. oricum era bine cu el. dar nici fara el nu ma plang.asta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@dumnezeu-si vii asa, precum un ''hot'' fara sa ne saluti? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@harciog - ma amuzi.

| Fowls a răspuns:

Mie nu-mi e ca nici nu-l cunosc.