| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca va place, asa ca va intreb ce parere aveti de userul dumnezeu?

14 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Adriana_sw33ty - intrebarea e ironica. Te cam intrece situatia.

| Vizitiul a răspuns:

De unde ti-a venit ideea cu numele, "Dumnezeu"laughing? iti faci pacate fara sa realizezi, apropo, coboara si tu din copac pe pamantwinking

| xibalba a răspuns:

Inteligent, ironic

luciana
| luciana a răspuns:

Da, esti ca si noi un om si cu bune si cu relele lui : esti manierat, respecti pe cei din jur, pui intrebari multe, nerepetate de altii si dai raspunsurile corecte de multe ori; esti dur, nu ierti nimic si cred ca esti un om sincer si ai suflet curat, dar sti sa si ironizezi la nevoie... Daca ai lipsi, pentru o perioada, cu siguranta am observa, deci esti destul de important pentru noi, aici ...Lucien.

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Neata, inteligent...de viata...cateodata poate prea direct. si pe cale de a devenii meditatorul meuhee hee big grin

@flav unde esti? aaaa? vezi ca nu numai eu intreb? vezi? vezi? atunci de ce te iei mereu numai de mine? :-s crying nu-i corect crying

stiu. :-s ti-e drag sa vb cu mine si nu sti cum aaa?laughing rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@criticul asta a fost tare laughing rolling on the floor

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

@flav ce ai mereeeeeu cu mine? :-s de ce eu? crying :-s crying

| fabiola a răspuns:

Sarea si piperul TPU-ului!

| faranume a răspuns:

Mda...de treaba!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Nicu - n-o mai fa, plizzz!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna.
Si tu suferi?
Pa, pa (legiuitorul) rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Doamne Dumnezeule, parerea mea nu conteaza, ca-s o furnica mica, mica. Insa, intreb si eu, nu dau cu parul': de la ciupercile alea mirositoare ti se trage sau de la piersici?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@flav - corect. Dar imi place sa adun raspunsuri. Voi scrie o carte.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e bine ca ti-ai pus numele asta! O sa te pedepseasca Dumnezeu.