| Speranta12 a întrebat:

Unde e userita SareinOchi? Nu mai dau de ea. Ce username are?

14 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Nu s-a metamorfozat in @InYourMind?

| Speranta12 explică (pentru Drimmero):

Chiar pe tine voiam sa te-ntreb... eu imi aduc aminte ca am vorbit cu ea prin 2019 parca si apoi au disparut mesajele. Dar imi aduc aminte de inyourmind de mai mult timp, nu cred ca e ea... voiam sa o intreb ceva de skincare si nu mai e :/

| Drimmero a răspuns (pentru Speranta12):

Dar tu nu esti StrongHeart sau ceva in genul asta? Imi amintesc de cineva cu nick-ul asta de acum 3-4 ani.

Habar nu am, nu am observat-o foarte mult, credeam ca e InYourMind cu nick-ul schimbat...

| Speranta12 explică (pentru Drimmero):

Nu... nu sunt strongheart

| Drimmero a răspuns (pentru Speranta12):

Atunci cine esti? da cartile pe fata

| Speranta12 explică (pentru Drimmero):

Sunt copia ta, Drimmero...

| Drimmero a răspuns (pentru Speranta12):

Imposibil asta, sunt unic iar copia n-are valoare,, de ce n-ai vrea sa ai propria personalitate?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

Aolooo! Crezi ca toata lumea vrea să fie un microbist fanatic asexual? Puppupupup

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Daca tu nu m-ai atras nu inseamna ca sunt asexual...te-am pupat!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

laughing nu doar ca nu te crede nimeni, nici macar tu nu te crezi. Pup la masca

| Drimmero a răspuns (pentru GoldenZenith):

Nu te da underrated pentru ca esti mult prea overrated!

| GoldenZenith a răspuns (pentru Drimmero):

raised eyebrows ti ai uitat ochelarii de engleza acasă. Pa

| Speranta12 explică (pentru GoldenZenith):

@GoldenZenith, unde e SareinOchi? Mai stii ceva de ea? Si-a schimbat username-ul?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Speranta12):

Habar nu am, dar parca ii duc si eu dorul, era super de treaba. thinking