| Buresbista123 a întrebat:

Unde in Bucuresti pot imprima o poza pe o cana pentru un cadou? stie cineva?

3 răspunsuri:
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Aproape orice studio foto se ocupa de personalizare. happy Da o tura prin cartier si vei observa asta imediat, vei vedea reclama in vitrina.

| neutrino a răspuns:

Big Berceni, sector 4.

| Ashadow a răspuns:

Mai simplu ar fi sa te duci in orice mall, la diverta, dar sa stii ca sunt destul de scumpe imprimeurile.
Probabil si in hipermarketuri exista magazine care se ocupa si cu asa ceva, eu mi-am imprimat un tricou in Cora cu 40 si ceva de lei.