| Lill a întrebat:

Unde pot gasi persoane cu care sa vobesc in scris, intr-o limba straina (un fel de corespodenta)? Am facut mai multe cursuri de limbi straine (engleza, italiana) si nefolosindu-le, le uit.

3 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Even though I'm Romanian, you can talk to me in English. I know the language well. We can exchange ideas from time to time by private messages.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Cea mai buna metoda pentru engleza e sa iti faci un cont pe IMVU si sa-ti faci prieteni pe acolo care vorbesc engleza si sa tastezi cu ei cateva ore pe zi.

| William a răspuns:

Intra pe jocuri populare ca World of Warcraft, Second Life, moba-uri si sigur gasesti pe cineva.