| Anonim_9586 a întrebat:

Unde pot gasi un site, unde pot invata sa desenez frumos? Adica sa-mi arate pasii...

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Www.learn-to-draw.com
www.dragoart.com
www.pencil-drawing-idea.com
Sunt cele mai bune.Aici am invatat si eu sa desenez:x

11 răspunsuri:
| M4RK a răspuns:

La o scoala de dans, acolo inveti mai bine pasi decat sa te uiti pe un sitewinking

| xZambetVag a răspuns (pentru M4RK):

Desenaz nu dansez, inteleg ca nu sti sa citesti dar verifica mai intai.

| Aries90 a răspuns:

Ca sa invetsi nu stiu. Dar pentru eersat recomand www.desenatori.ro. e super :)

| Vitalie a răspuns:

Există o mulţime de tutoriale pe youtube. Tot ceea ce trebuie să faci, e să intri pe pagina principală şi să foloseşti opţiunea de căutare.

| cristina12310 a răspuns:

Da dar una este sa ai talent si sa stii cum sa il folosesti si alta sa ai si sa nu stii

| CMaria21 a răspuns:

Daca nu ai talent..degeababig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma tem ca desenatul nu prea se invata... ori il ai in tine, ori il ai in vacanta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragoart.com

| Papushikka a răspuns:

Nu trebuie un site iti trebuie talentwinking

| 3333 a răspuns:

Sa stii ca intai trebuie sa desenezi ceva simplu, ca o floare, pana desenezi bine. dupa aceea, treci la treburi mai complicate.