| NUTREBUIENUME a întrebat:

Unde pot sa-mi fac un tatuaj temporar in Constanta? Si cam cat ar fi pretul? Multumesc!

1 răspuns:
| Andrei981 a răspuns:

Salut. Nu stiu unde poti sa iti faci. Dar eu zic sa te gandesti de 2 ori inainte sa faci asta. Documenteaza-te putin. Acea "vopsea" Henna acopera porii pielii si este un risc mare de CANCER DE PIELE. Eu zic sa mai astepti si cand esti hotarat si sigur pe tine sa-ti faci unul adevarat. Este doar un sfat. Sper ca ti-am fost de ajutor.