| Andre a întrebat:

Unde pot vedea si eu filmul harap alb. pentru ca avem de citit harat alb dar nu am chef sa citesc sau un rezumat aveti.

3 răspunsuri:
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Ai putea să citeşti, nu îţi va lua mai mult de 2 ore. Cam cât ţine şi filmul de fapt şi în plus în carte este explicat mult mai bine decât poate fi în film.

Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Înţeleg...deci şi tu faci parte din categoria "Nu gândesc că mi se arde creierul." În cazul acesta să nu ai nici pretenţii de 10. O zi bună!

| Stavarache_George_1995 a răspuns:

Aici gasesti rezumatul basmului Harap-Alb. Cred ca este singurul site care il ofera atat de bine. Scurt, la obiect si de nota 10! https://rezumate-pe-net.blogspot.ro/......-basm.html