| XxT3rIbL3xX a întrebat:

Unde trebuie sa fac cont bitcoin si cum fac bani?

Răspuns Câştigător
| southpaw93 a răspuns:

Acum in 2017 nu mai ai nicio sansa sa minezi de acasa cu un simplu PC, complexitatea blocurile este pur si simplu imensa.
Dar sunt si alte moduri de a face bitcoin gratis, spre exemplu exista site-uri de tip "faucet"(robinet) unde iti faci cont gratis si in fiecare ora iti incerci norocul apasand un buton si tragand un numar de la 0 - 10000, in functie de numar castigi o cantitate de bitcoin in contul tau pe care ai sansa sa ii multiplici la ruleta.
De asemenea cu cat alegi mai multe numere in fiecare ora cu atat de inscrii la loteria saptamanala in care ai sansa sa castigi 1-2 bitcoin/saptamana, aici te poti imbogati pe gratis, numai sa ai noroc.
Site-ul este aici: https://freebitco.in/? r=10019585
Bafta multa!

3 răspunsuri:
| oglindasultanului a răspuns:

Cu applicatia de la developer direct in pc tau, altceva e doar scam.

| neacsumihai2009 a răspuns:

Sunt 2 optiuni. Fie iti faci rig, si minezi bitcoin, fie tranzactionezi. Dar daca pui intrebarea asa, mai bine nu te apuci de niciuna.

| stefiioio a răspuns:

E o pagina pe Facebook care mie mi-a explicat exact cum se procedeaza, se numeste Bitcoin Bitconnect Ro, scrie-le mesaj in privat raspund destul de repede; sunt super draguti ( pagina e nou creata, inainte era contul tipului care se ocupa ) sper sa te ajute sfatul meu si chiar e ok toata treaba )