| ghineanamaria a întrebat:

Unde va place mai mult la tara sau la oras

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

La tara.Linistea aiaday dreaming
Face mai mult decat nebunia de claxoane din orasbig grin

4 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Oricând prefer la oraş.
O perioadă am stat la oraş la casă şi era în regulă. Acum stau tot la oraş dar în cămin studenţesc iar de la anul la bloc.
Oricum, nu aş da oraşul pe sat niciodată.
În afară de aerul care este evident mai curat la ţară, în rest la ţară m-aş umple de nervi.

lolita
| lolita a răspuns:

Pentru cateva zile de relaxare prefer satul, dar nu as `putea locui acolo zi de zi.

| tia a răspuns:

Pai sa zcem ca la oras, nu prea ai ce face...adica nu ai curte, nu ai treaba, curatenie prea multa. Dar te si plictisesti, doar intre 4 pereti straight face, cam aiurea.
Pe cand la casa, ai mai mult spatiu, mai mult aer curat... da mai multa treaba. Se pot strica multe, trebuie sa repari, nah, ca la tara.
Eu am stat si la tara, dar acum stau la oras. Si spun sincer ca mi-a luat ceva timp sa ma obisnuiesc cu aceasta schimbare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi place mult la tara love struck dar nu as putea traii fara mall, reviste, machiaj. mai mult de un an straight face.