| mentholinks a întrebat:

Unghiile sunt comestibile?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Precum un os de pește.

| Celcestietot a răspuns:

Ce vitamine au ungiile? Mai vin si cu bacterii la pachet...

| Andreeush a răspuns:

Nu a murit nimeni până acum din cei care și-au ros unghiile de la stres însă aces obicei e dezgustător și neigienic.

| SilentRain a răspuns:

Destul de scârbos, eu zic ca pâine e mai buna.

| mentholinks explică (pentru SilentRain):

Nu de aia am intrebat, ca nu ma apuc sa manancrolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor Am mai auzit povesti ca cineva facuse operatie ca avea burta plina de unghii. N-am inghitit niciodata. Nici nu le-am ros vreodata, am dinti sensibili.
(Asa mersi iar amicu meu, ca ma ajuti cu pusul intrebarilor)

| Tian44 a răspuns:

Cam da, doar ca te poti trezi cu boli.