| mimima a întrebat:

Universul este creat de explozia bing-bang sau de Dumnezeu? Argumentati in mare despre ceea ce credeti voi.big grin

Răspuns Câştigător
| Bogdanux a răspuns:

Nu cred povestile din Biblie, dar nici ideea cum ca Big Bang-ul a aparut din nimic deodata.Mai bine zis, nimeni nu stie lucrul asta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Dumnezeu a creat totul, acea explozie nu s-ar fi declansat singura si oricum nu au aparut singure planetele din cosmos.

| enverhoxha a răspuns:

Nu e nicio contradicţie. Dumnezeu s-a balonat până a explodat şi astfel s-a format Universul.

| utilizatorull a răspuns:

TOTUL este creat de Dumnezeu citeste biblia pe www.ebible.ro si vezi daca ai nelamuriri trimite-mi mesaj in privat si vorbim :D

| Motănel69 a răspuns:

De explozia prostilor ca tine.