| Hyung17 a întrebat:

Urăști oamenii? Dacă da, de ce?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt prea amuzanți, n-am de ce să-i urăsc.

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu urasc oamenii. Nu as putea trai fara sa convietuiesc, iubesc oamenii. Fara ei nu as putea fi nimic. Sunt cele mai misterioase si frumoase fiinte in esenta, chiar daca uneori sunt buni de impuscat.

| AFR81 a răspuns:

Nu urasc pe nimeni, insa pe cei cu care m-am batut sau care au furat de la mine sau care mi-au facut cine stie ce faze urate ii dispretuiesc. De iertat nici nu se pune problema.

| R0R0 a răspuns:

Nu,nu ii urasc.La urma urmei, si eu sunt om.

| gemeni6226 a răspuns:

Niciodata pe nimeni. Oamenii au greseli dar asta nu e un motiv de ura.

| Staind a răspuns:

Is retardati, da' nu-i urasc

| MistretulPufos a răspuns:

Pentru ca imi impusca semenii, sunt un mistret

| Morrígu a răspuns:

Umanitatea terestră și tot ce înseamnă ea.
Asta doar când mă supără câte unul și eu mă supăr pe toți.

'People empty me. I have to get away to refill.'

| Hyung17 explică:

Si eu sunt o fantoma care nu poate scapa din lumea oamenilor si privesc mistretii cum sunt impuscati de oameni!