| GanduriRatacitoareInUniversulGanditor a întrebat:

Urati vreo persoana anume? Ce va facut ca sa o urati?

6 răspunsuri:
| Dean1996 a răspuns:

Eu nu urasc pe nimeni, si nu mi se pare bine sa urasti o persoana anume.Motivele principale pentru care uram sunt urmatoarele:
#Our best friend ne barfeste in prostie, si ne-am dat seama
#E o tipa in liceu care e mai populara ca minelaughing
#Suntem ofticati
#Excesul de "I don't like it"

| Dennys1521 a răspuns:

In fata se dadea ca imi e mare prietena(amica)
si pe la spate ma barfea in draci

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
"A uri" e un cuvant mare.Pot simtii dispret, sila sau furie fata de o anumita persoana, dar inca nu am ajuns la ura.In primul rand ca nu face bine la inima.hee hee In al doilea, nu am motive.
Bye!

| VisSs a răspuns:

Nu urasc pentru ca nu am motive

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dan Voiculescu si toti muncitorii de la Antena 1, cum adica ce au facut? nu e evident?

| stephanny a răspuns:

Nu neaparat ura, ura nu este un sentiment constructiv dar sunt persoane care nu-mi fac placere din diverse motive.