| adriangrowinglife12 a întrebat:

Ce va displace / urati la persoana iubita? rolling on the floor

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Daca urasti ceva la persoana iubita, inseamna ca nu o iubesti suficient si relatia aceea nu mai are vreun rosts au sens.
Iar daca-ti displace ceva la persoana draga, poti sa inveti sa faci compromisuri de dragul ei/lui, fiindca il iubesti si-l accepti asa cum este. Ma refer la un lucru marunt, nu un viciu care poate afecta relatia, bugetul si sanatatea familiei, desii, chiar si acel caz, se poate discuta omeneste si se pot lua decizii de comun acord.
Personal, nu ma pot plange de nimic la persoana iubita si nu as incerca sa schimb nimic la el, fiind perfect pentru mine, asa cum este.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Violleta2022):

Da, ai perfecta dreptate, eu ma refeream, cum ai zis si tu, la acele mici imperfectiuni happy

| Violleta2022 a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Cand iubesti pe cineva cu adevarat, micile imperfectiuni sunt fara pic de importanta, fiindca nimeni nu-i perfect si cu siguranta ai si tu ceva care il poate deranja, dar de drag, nu-ti va reprosa nimic, acceptandu-te asa cum esti.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Violleta2022):

Asa este!

11 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu mai am ce sa urasc la ea dacă nu mai sunt cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Felissa13Eden a răspuns:

Imi displace el rolling on the floor

| adriangrowinglife12 explică (pentru Felissa13Eden):

Prin persoana iubita ma refeream la prieten/prietena laughing.

| adriangrowinglife12 explică (pentru Felissa13Eden):

Atunci de ce mai stai cu el?

| Felissa13Eden a răspuns (pentru adriangrowinglife12):

Eram ironica smug

| adriangrowinglife12 explică (pentru Felissa13Eden):

Am inteles.