| Anisoara_5562 a întrebat:

Urgent! Cum se poate afla o parola de mes?

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

nu se poate, doar daca tot scrii si o nimersti, altfel nu, sorry

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urgent: NU SE POATE. nu ai cum. spartul parolei de mess e o abureala [exista diferite metode sa o aflii dar sa o 'spargi'- 0... {ca sa o aflii ai putea sa ii trimiti "victimei" asta: http://www.contrasens.com/......iva.html}]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am facot asta recent.Nu poti afla sau SPARGE parola, decit daca stii intrebarile cheie(secrete) si raspunsurile la intrbari.Atentie,proprietarul contului este atentionat de ficare incercare de aflare sau spargere nereusita. daca vrei detalii...id-ul meu.