| Mi_Nam_Go_1993 a întrebat:

Urgent! Dau funda! Hey. Deci cineva m-a chemat de revelion la el pentru ca da o petrecere, dar ieri i-am dat mesaj si azi am sunat, dar nu a raspuns, am vrut sa intreb la ce ora incepe, cand sa merg. Ce credeti ca ar trebui sa fac sa merg direct, pentru ca am fost invitata sau sa nu merg? ( eu chiar vreau sa merg )

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai mai fost la petrecerea aia?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai încearcă să contactezi persoana respectivă sau pe altcineva care știi că merge și așa vei aflat ora petrecerii.