| valentinho a întrebat:

Urgenttt! dau fundita. Am un televizor shov din acela mic si nu merge aprins fara telecomanda, iar acum mi s-a stricat telecomanda.Stiti un buton sau ceva de unde sa-l aprind? plys...

Răspuns Câştigător
| RoxAnana a răspuns:

Sin butonul negru din dreapta ala mare ultimu si negru apoi apasa pe butoanele cele doua unde scrie progra si se aprinde.si de acolo iti poti si schimba canalele funda?:X (am si eu tv dala si stiu ca si mie mi s-a sticat telecomanda)big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna mai ai televizorul? nu vrei sa mi-l dai mie? de unde esti?