| Andrei200202 a întrebat:

Urmați sau ați urmat o facultate pe placul vostru? Dacă da, care e aia?
Ce așteptări aveți după facultate?

Sunteți mulțumiți cu locul vostru de muncă, cât de important e ca sa îți găsești un loc de muncă in care sa iti place ce faci?

2 răspunsuri:
| Mosotti a răspuns:

Am urmat informatica si psihologia, prima a fost principala facand si master, a doua a fost secundara doar din pasiune fara master si specializare dupa facultate. Mi-au placut amandoua, nu conta ce era dupa, conta ce mi-a placut.

A gasi un loc de munca care iti place este foarte important, pentru ca altfel tu iei salariu la luna, dar in schimb in fiecare zi lucrezi, si daca nu iti place te streseaza, incordeaza, irita, indispune, si nu va fi prea bine.

| blackno1 a răspuns:

Am iesit cu 7000 de conflicte interioare pe care le anihilez spunandu-mi doar ca mi-am urat profesorii punct