| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema in legatura cu o cartela cosmote vibe..trebuie sa o incarc de 2 ori pe luna. Mai exact cartela ma tine 2 saptamani dupa care imi trimit un sms precum ca sa incarc deoarece valabilitatea a expirat si pentru a intra in posesia minutelor si mesajelor ramase reincarcati contul. Dupa ce reincarc minutele si mesajele ramase imi raman dar dupa 2 saptamana aceeasi problema. Cine stie sa ma ajute si pe mine.

4 răspunsuri:
| micutaEU a răspuns:

Neaaparat trebuie sa mergi la un sediu COSMOTE ei ati vor da detalii.

| deea1919 a răspuns:

Pai ar trebui sa ai minim 5 euro pe tel ca sa ai valailitate o luna

fundita?

| anonim0007 a răspuns (pentru deea1919):

Nu neaparat Deea cineva are tot cartela ca a mea si o incarca cu 3 euro extraoptiunea 2000 vibe si nu are probleme dar la mine nu stiu ce e?

| deea1919 a răspuns (pentru anonim0007):

Atunci nu prea stiu.Cred ca ar trebui sa te duci la cosmote si sa vorbesti cu eithinking Eu sunt la Vodafone si asa stiu ca e aici