| anonim_4396 a întrebat:

Useri ai acestui mirific site, ce varste aveti?

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu-mi ajung degetele de la mâini şi picioare săƒ-i număr.

| Apache a răspuns (pentru NOname):

.hmm vorba aia o femeie isi ascunde varsta mai ceva ca Vaticanul secretele?
.hai ca imi incerc norocul!
26-28?

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Apache, eu zic că în privat norocul tău va fi ceva mai mare.winking

| Apache a răspuns (pentru NOname):

Mda...corect
dar cred ca am mai multe sanse la loto, decat sa iti ghicesc tie varsta...

| Klepto a răspuns (pentru Apache):

Daca ii mai dai 8 degete lui Name not available in stores, o sa-si poate numara anii.
Cred ca ai mai mari sanse cu Name not available in stores decat la lotto, acolo poate sa fie chiar si 12 cifre, cred ca Hombre a incurcat numerele de la lotto cu varsta lui NOname, de asta o face "babaciune".
Femeile isi ascund greutatea, ala da subiect taboo, varsta o mai ghicesti dupa cate riduri are si dupa ce fel de chiloti poarta.
On topic: Nici mie nu-mi ajung degetele sa numar, dar nici n-o spun.
Raportul dintre varsta mea, intelegenta de care ar trebui sa o am la varsta mea si calitatea raspunsurilor mele m-ar face de ras.

| NOname a răspuns (pentru Klepto):

Klepto, când o să vreau să câştig la lotto, o să vin la tine (ghiceşti şi în cafea?), că văd că le cam nimereşti şi încă bine de tot, modestule.

| NOname a răspuns (pentru Apache):

Apache, vezi să nu uiţi de cei 5% din câştig. Dau o bere.

| mgtow a răspuns:

20.

Apache
| Apache a răspuns:

16...numai pustime pe site

| Sოﺁℓε a răspuns:

Fac 20 de ani :

Peste 6 ani laughing

| Deny1333 a răspuns:

13... little me laughing

| diaηα a răspuns:

Fac 15 la anul day dreaming

| wPapy a răspuns:

Ca sa fiu sincer 11.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum ma asteptam.majoritatea nici n-au buletin, 1-2 peste 18 iar alti cativa pusi pe mistouri...