| Fantaspirit2k23 a întrebat:

Utilizatoarea Rosalia a dispărut? Nu o mai vad pe aici decât pe unii care îi folosește nicku'

22 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Si-a schimbat numele si gata! dar nu inteleg ce atata interes pentru ea? laughing a disparut sa fie sanatoasa...

| Fantaspirit2k23 explică (pentru lpavel):

Sincer nu știu, îmi plăcea întrebările ei ipotetice laughing
Man sincer TPU îmi e ca o familie, unii useri mi-au salvat viața și mi-au ținut de urat in clipe horror, și când a decedat corbulalbrosu mi-a părut foarte rău și tot am pus întrebări legate de el daca e ok, dar de pe data de 10 iunie nu a mai intrat. Eu iubesc platforma asta, nu pot renunța la ea. Dar ca idee nu am nici o treabă cu ea.

| lpavel a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Cum adica a decedat? A murit in realitate sau doar zici asa? Oricum il tin minte, nu prea il agream...

| Fantaspirit2k23 explică (pentru lpavel):

A murit! El nu rezista nici o zi sa stea fara TPU, atunci murea lumea pe capete de la covid, mai ales bătrânii, el era bătrân. E păcat dar asta e, de lăsat de TPU nu se pune problema că intra zilnic, era viața lui TPU.

| lpavel a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Dupa acest criteriu nu poti lua... laughing Pai vara nu intru nici eu cu lunile, daca m-ai cunoaste mai bine ai duce zvonul pe aici ca am murit si eu laughing

| Fantaspirit2k23 explică (pentru lpavel):

Ba da, că cu mine a vb pe 10 iunie, ultimul răspuns mie mi l-a dat, și acela era acid, de atunci niciodată nu a mai intrat. El nu a mai intrat de 2 ani sau cât e, el nu putea să suoravietuiasca fara TPU sa stea câteva luni ca tine, el intră zi de zi.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Awww! Asta chiar e sweet. :)
Fanta dragă, tu sigur nu ai murit și te-ai reîncarnat? =))) Sau sigur nu suferi de dublă personalitate? =)))
Cam prea diferit după ce ai renăscut pe TPU. :)))

| Fantaspirit2k23 explică (pentru anonim_4396):

Cine știe, poate are legătură cu suferință pe care am îndurăt-o o lună de zile happy
Și spiritual am avansat puțin. Nu mă vrea moartea așa ușor, trebuie să îmi ard karma dintr-o viață anterioară, misiunea nu e nici pe departe dusa la capăt.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Lol! rolling on the floor)
E clar, băiete! Nu reîncarnarea e pe tine laughing) ci dubla personalitate laughing) acum a revenit la suprafață profetul. Până înainte de sinuciderea așa zisă, erai badboyul. Sunt curioasă câte personalități mai poți accesa, Fanta man. rolling on the floor)
Deci să înțeleg că vei dispărea iar o perioadă de pe TPU în timpul transformării rolling on the floor) chiar mă roade curiozitatea ce man va mai ieși acum. Sau să încerci vreo femeie de data asta? Așteptăm să vedem cu ce personalitate ne mai uimești. laughing)

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Nu, s-a vulpit love struck

| Niciunnumedeutilizator a răspuns:

E tot aici. O cheamă "The Fox" acum.

| lpavel a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Dar tu de unde stii? nu stiam ca mai sunt si persoane pe aici care se cunosc intre ei si in realitate...

| anonim_4396 a răspuns (pentru lpavel):

Really?! happy Ei bine și eu sunt un user care a plecat din sud până la Baia Mare ca să întâlnească o user-iță pe care o cunoștea doar de 3 luni de pe TPU iar pe video nici nu o văzusem vreodată și nici la telefon nu vorbisem decât de vreo două, trei ori. happy
Putea fi chiar și un pervers sau chiar o perversă, s*xuali, că tot vociferasem pe aici că îmi plac și fetele. Dar a fost chiar fain, nu știa fata cu ce să-mi mai facă cinste happy cu ocazia asta o să las aici și o recenzie faină pentru maramureșeni big grin sunteți faini dragilor happy și evident că am păstrat legătura, la vară vrem să reluăm revederea, de data asta la mine în sud happy
Deci nu vă mai minunați, că pe introverți TPU chiar i-a ajutat să și facă prieteni. happy Evident și pe nebuni rolling on the floor) rari și țicniți sunt oamenii care chiar pleacă de acasă la mile depărtare doar ca să întâlnească străini laughing)

| anonim_4396 a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Miss Vulpe e de fapt Rosa? happy Sunteți sigur?

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, e destul de ușor să-ți dai seama și am impresia că până și ea a admis că a mai avut un cont pe-aici într-o întrebare.

| Niciunnumedeutilizator a răspuns (pentru lpavel):

Nu o cunosc în viața reală, dar îți dai seama după stilul întrebărilor că ea e.

| VoidEternal a răspuns (pentru Niciunnumedeutilizator):

Și după nickname. TheFox. Adică Zorro, pentru care are ea un fetish.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e. A dispărut ca Hecate. happy Dar nu prea-mi pare rău sincer, că mi-o dat block și habar nu am de ce. Eu nu i-am făcut nimic, dar cu oamenii care chiar nu mă suportă nu pot fi sweet. happy Ăsta e unul dintre marile mele defecte. happy
Dar că era faină ca și personalitate, nu o să-i neg calitățile oricât aș urî-o. happy

| Fantaspirit2k23 explică (pentru anonim_4396):

Hecate nu a dispărut, s-au tot luat unii de ea doamna psihologhee hee
E și acum pe TPU am înțeles laughing E greu sa te lași de platforma asta.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Fantaspirit2k23):

Păi și unde naiba îi femeia aia? Că tu știi de când o caut? Mi-a aprins imaginația.
Wait! Sigur nu tu erai Hecate? happy Și ne minți? laughing
True! N-ai cum. Oamenii sunt minunați pe platforma asta, unii mai ceva ca alții. Lol! Glumesc! rolling on the floor)

TPUașii sunt oameni faini, dacă ai disponibilitatea să-i cunoști, însă mi-ar plăcea să văd cât mai multe aplicații și platforme de genul, unde lumea se chiar poate conecta și salva. Am eu o fantezie huge cu salvarea umanității. happy