| Andromedda a întrebat:

V-ati face un tatuaj? Ce model?

Răspuns Câştigător
| Sara a răspuns:

Da, de ce nu. Nu m am gandit inca, dar. e in plan, pe mai tarziu. Imi doresc ceva original ce sa fie in plina concordanta cu personalitatea mea. Poate niste versuri, poate motto-ul meu in viata scris cu litere arabesti sau de ce nu. o ploaie de stelute pe spate.Coborand usor pe linia coloanei.

10 răspunsuri:
| daniDeeDee a răspuns:

Vara asta sigur o sa-mi fac.

primul : doua initiale
al doilea : pe spate, mai exact pe gat... eight ziua mea de nastere, cea mai norocoasa zi pentru mine.

| Alex >D a răspuns:

Hmm... da. Pe antebrat sa scrie "youth gone wild ". And it will come true... soon!

| sy46 a răspuns:

Un '2' pe umarul drept, si un tribal sun pe ceafahappy In viitor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da la 18 ani imi doresc sa-mi fac sigla Craiovei, deoarece sunt o mare microbista si-mi sustin echipa si as face orice pentru ea...

Partea mai funny este ca atunci cand i-am spus mamei despre asta mi-a zis ca inca mai spera sa-mi vina mintile la cap pana la 18 ani... laughing

Dar asta este unul dintre cele 20 de obiective ale mele... asa ca il voi realiza cu orice pret!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ar ramane ceva constant in viata, da ar merita sa-ti faci un tatuaj. dar toate au importanta doar pe moment. dupa o anumita varsta...devii penibil cu tot cu tatuaj(indiferent de semnificatia lui). aici excludem pe cei care au suferit in lagare sau au avut acte de bravura in viata lor. daca a ramas un semn pe corpul lor, atunci este o mandrie si impune respect.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, numele iubitului meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu esti hotarat ce model intra pe http://www.best-tattoo.net si alege unul din miile de modele existente pe site.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea un tribal la ceafa putin mai jos in treptul umerilor, sa fie unul frumos

| adriana75 a răspuns:

Mi-am facut de 2 ori tatuaje, dar cosmetice... e super ok, cosmeticiana a spus ca tine intre 3-5 ani, si sa stii ca este chiar asa. Mi-am facut conturul buzelor si sprincenele.Doare un pic, dar e suportabil.Depinde ce fel de tatuaje iti doresti, ce ti se potriveste, ce varsta ai...mai multe chestii.

| Ferdi17tupac a răspuns:

O sa imi fac zileleastea un tatuaj pe spate 2 aripi si intre aripile alea sa fie chipu lu gagicamea