| anonim_4396 a întrebat:

Ce tatuaj poate sa isi faca o fata de 14 ani? (in ce zona, ce model)

9 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Ce tatuaj vrea, dar temporar. La vârsta asta corpul tău este încă în creştere şi cam orice tatuaj ţi-ai face şi oriunde l-ai face există posibilitatea de a se deforma datorită creşterii. Ar trebui să aştepţi cel puţin până la 18 ani până să îţi faci un tatuaj. Nu cred că ai vrea să îţi tatuezi o pisicuţă - de exemplu - care să se transforme în girafă. Zona şi modelul depinde de preferinţe, dar nu îl face permanent. Fă-l temporar. Te ţine câteva săptămâni şi te obişnuieşti cu el.

| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu stiu daca varsta e potrivira, dar daca chiar vrei poti sa-ti desenezi o stea. s-au sa-ti scrii numele unui actor, cantaret orice iti place tiebig grin

| daniDeeDee a răspuns:

Exact cum spune Popa. big grin

| Parintele a răspuns:

Nici unul!

| Alexandra_1264 a răspuns:

Cred ca ar trebui sa mai astepti macar pana pe la vreo 17ani. o sa-ti schimbi parerea total.

| Aries90 a răspuns:

Niciun fel laughing

| cucu a răspuns:

rolling on the floor ce tare esti. pai la 14 ani poti sa-ti faci un melc in talpa...va fi foarte sexy.parintzii tai ce te`au sfatuit? ei ce`si doresc sa-ti faci?

| supradoza_de _vyse a răspuns:

laughing laughing nu stiu ce sa zic, ai niste parinti ff tari daca te lasa, sa speram ca te lasarolling on the floornu stiu daca eu iti spun sa-ti faci un drak iti faci? scuze de limbaj parinterolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O stelutza [ nu ft mare ] pe picior sau o inimioara pe abdomen cu aripi [ buricul sa fie in inimioarawinking ].