| anonim_4396 a întrebat:

V-ati facut ouale de >pasti?:

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da laughing) si am reusit sa le si sparg pe toate rolling on the floor, am alunecat cu ele, doamne ce frumos zburau prin aer laughing. A trebuit sa repet procesul de fierbere si vopsire iar sad, of of,. Neindemanatica mai sunt laughing.

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ouăle se roşesc în joia mare.
Pa, pa.

lolita
| lolita a răspuns:

Nu am oua! rolling on the floor

| juniper a răspuns:

Inca nu, dar maine sigur eu si mama le facem, mai facem si doua prajituri, una pentru mine cu ciocolata si un pentru ea happy Sa ai un Paste Fericit.

| madalicious a răspuns:

Da, de ieri cu mama. oh go on Ce m-am fript...auoleu mamaaaaa! laughing)

| camelia1812 a răspuns:

Nu inca...maine cred c-o sa le fac big grin

tu?

| perla a răspuns:

Nu nu am vopsea!

| Miss Maddy a răspuns:

Nu incalaughing doaer e vineri...pana duminica am timp oh go on

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu le-am aranjat deja frumos smug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@margareta, da cu carioci pe ele laughing
@Legiuitoarea sa inteleg ca deja la tine is gata, nu?laughingbvbv
@Miss Maddy si @bestgirlforever vedeti ca trec Pastile si voi inca nu faci oualelaughing
@madalicious, data viitoare nu mai baga mana in apa fiartarolling on the floor)
@TraficantaDeSentimenteRoz, vezi ca poate mai pici o datalaughing
@lolita, esti inca in criza?laughing
@juniper, Paste fericit si tie!
@...\\~roxette~//..., le-am facut, ce poti face azi nu lasa pe mainelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap :d