| MihaiAndrei666 a întrebat:

V-ati privit vreodata in oglinda si ati fost dezgustati de ceea ce vedeti?
Era o perioada cand aveam cosuri si acnee si mi se facea greata sa ma privesc.Acum am un aspect decent.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Da si m-am pus pe slabit, aia era cea mai logica solutie si cea mai buna, important e sa gasesti solutii nu sa te plangi, frustrarile iti otravesc sufletul, iti xxx mintile de tot si te trezesti ametit ca o elice

| StrongHeart a răspuns:

Da,foarte dezgustat, dar nu din cauza aparentelor fizice.
E o vorba"ochii sunt oglinda sufletului".

| Dalmore a răspuns:

Nu

| Endoryus a răspuns:

Amuzanta ultima parte dar nu interesa pe nimeni. Eu nu am oglinzi pe langa mine. Se sparg toate. Te prinzi tu de ce.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| IuliaMLS a răspuns:

Nu. Dacă tu nu te placi, atunci cine?