| Kreisegger a întrebat:

V-ati pus vreodata intrebarea daca suntem singuri in Univers?

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sper ca nu, la cat de prosti sunt uni

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Chiar accepti ca dintr-o "ciorba primordiala" a aparut viata terestra, apoi din meduza bioluminiscenta, politicienii idioti!?winking laughing

| HazelEyes77 a răspuns:

Da de multe ori... tind sa cred ca nici nu suntem singuri. In universul asta infinit imposibil sa nu existe si alte forme de viata inteligente -poate superioare noua.

| Yee a răspuns:

Yee(Salut)! Cred ca toata lumea a pus macar o data intrebarea asta.

| Rorry a răspuns:

De o mie de ori happy si cred ca nu suntem