| Angelindeed a întrebat:

V-ați tăiat vreodată pe mâini? Au rămas cicatrici vizibile?

8 răspunsuri:
| FreddieM a răspuns:

Eu,da. Am avut un accident la munca si am o cicatrice.

| gemeni6226 a răspuns:

Numai pe degete si nu au ramas.

| Fsociety a răspuns:

Și eu am avut un accident urmat de o operație, bineînțeles a rămas cicatrice, nu e mare, dar e vizibilă.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Excalibur09):

Durearea dupa un timp devine Placere/euforie.
De 2 ori m-am lasat dus de val., si am ramas cu urme., dar vizual arata mai degraba ca urme de arsura decat taitura.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cunosc eu unu da cred ca e schizofrenic. Și da i au rămas cicatrici tot se taie pe mâini nu știu de ce. De ce te ai gândi la asta? Crezi ca ai rezolva ceva? Mai bine mergi la psiholog și ce probleme interioare ai de vrei sa recurgi la asa ceva? Sper totuși sa nu faci și nici sa te gândești acolo.