|

V-ați tăiat vreodată pe mâini? Au rămas cicatrici vizibile?

8 răspunsuri:
| a răspuns:

Numai pe degete si nu au ramas.

| a răspuns:

Cunosc eu unu da cred ca e schizofrenic. Și da i au rămas cicatrici tot se taie pe mâini nu știu de ce. De ce te ai gândi la asta? Crezi ca ai rezolva ceva? Mai bine mergi la psiholog și ce probleme interioare ai de vrei sa recurgi la asa ceva? Sper totuși sa nu faci și nici sa te gândești acolo.

| a răspuns:

Eu,da. Am avut un accident la munca si am o cicatrice.

| a răspuns:

Singura data cand ar trebui sa te tai, este atunci cand se intampa dintr-un accident. Daca o faci de buna voie, imi pare rau sa-ti spun esti un sadic cu probleme grave la mansarda. Automutilarea este un lucru foarte rau.
Btw, daca tot tii mortis sa te automutilezi prin taieturi, incerca in zona gatului, senzatia va fi una extraordinatra.
Glumesc, sa nu faci asta!

| a răspuns (pentru Excalibur09):

Durearea dupa un timp devine Placere/euforie.
De 2 ori m-am lasat dus de val., si am ramas cu urme., dar vizual arata mai degraba ca urme de arsura decat taitura.

| a răspuns (pentru AA1CK3D):

Oare daca mi-as deschide o afacere din asta? Adica bat oameni la preturi de nimic. Pachetul de tortura complet va fi undeva pe la vreo 99 Euro, iar pachetul PREMIUM va fi 299 Euro.

| a răspuns (pentru Excalibur09):

Mă bag și eu

| a răspuns:

Și eu am avut un accident urmat de o operație, bineînțeles a rămas cicatrice, nu e mare, dar e vizibilă.