| Byb2001 a întrebat:

Buna TPU, am facut o prostie ca m-am taiat, zgariat la maini mai demult si mi-au ramas cateva cicatrici pe mana, din cauza unei colege care radea ca vin cu parintii la liceu, iar sora mea care sta cu mine in camera m-a observat ca le avem pe maini si i-am zis sa nu spuna, credeti ca o sa spuna mamei? Ea zis ca nu

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Eu cred că nu.

| Mosotti a răspuns:

Si daca spune si daca nu, nu conteaza. Dar nu va spune.

| DonEduardo a răspuns:

E mai mica sau mai mare ca tine?

| Byb2001 explică (pentru DonEduardo):

La fel la varsta tot 17, dar nu este sora mea de sange, doar ca a crescut cu mine

| DonEduardo a răspuns (pentru Byb2001):

Atunci, daca va intelegeti, sunt sanse mari sa nu spuna. Va intelegeti?

| Byb2001 explică (pentru DonEduardo):

Da be intelegem dar ma spus si ma demult ca am tras un fum de la o colega din liceu, bine ca nu m-a certat rau pentru asta

| DonEduardo a răspuns (pentru Byb2001):

E, eu zic ca nu te va spune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai acum a observat după atâta timp? Doamne copile tu chiar ești speriata de bombe. din cauza părinților tai uite în ce hal ai ajuns sad de acele cicatrici nu o sa mai scapi, da nu vad de ce s-ar lega de niște semne care pot fi produse de orice acțiune având în vederea ca pielea e foarte sensibila. Te poți zgâria în orice lucru și sa ramai cu semne.te pedepsește ca ai niște semne pe mâini? Nu e ca și cum ai încerca să te sinucizi, doamne ce mentalitare pot avea unii. fugi cât mai repede din casa ai fiindcă părinții tăi sunt bolnavi psihic.

| Byb2001 explică (pentru anonim_4396):

Da o sa plec, ca am unde la Bucuresti la fratii mei, dar astept sa termin liceul sa fac 18 ani

| anonim_4396 a răspuns (pentru Byb2001):

Poti veni și la mine te primesc cu bratele deschisehee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru Byb2001):

Vei pleca dar e clar ca le-ai copiat tiparul gândirii ( anxios ) care este foarte bine înrădăcinathappy sper sa te integrezi acolo și sa fii ok. :p

| Byb2001 explică (pentru anonim_4396):

Da)

| Byb2001 explică (pentru anonim_4396):

Poate dar deocamdata am unde