| PeAcE a întrebat:

V-au piscat tantarii? Eu ii urasc nu ii mai suport!:@

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Unul, doi.
Toată lume urăşte ţânţarii.
Sunt produse de protecţie a pielii în farmacii şi pastile care te protejează în cameră.
Pa, pa.

| JustMe a răspuns:

Dap, m'au piscat x( Am stat seara afarain pant scurti si maieux( Acuma folosesc autan, ceva spray si calmeaza cat de cat mancarimea.

Răspuns utilizator avertizat
| Jane a răspuns:

In vara asta nu a mai fost la fel de rau ca in altele, pentru ca mi-am pus plasa de tantari. Am scapat de ei in proportie de 90 la suta. Sper ca te-am ajutat!

| Anileda a răspuns:

In fiecare zi ma lupt cu tantarii astia, folosesc Autan, este bun, insa nu extraordinar.happy

| cocosnucifera a răspuns:

Foloseste Autan sau OFF, te dai pe piele cu el si alunga tantarii, si eu ii urasc, dar ce sa faci?, pastilele mi se par inutile. Eu folosesc Off si e super.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sh eu.Krd ca-s tinta lor principala, fundita?