| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Va e frica de intuneric?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Nu atat de mult.Imi e frica de intaltime.Si de lifturiworried

| mgtow a răspuns:

Nu mi-e frica

| Aero a răspuns:

Intotdeauna imi va fi! Cine spune ca nu-i este frica de intuneric atunci sigur habar n-are ce vorbeste! Oare cum e sa te trezesti maine dimineata pe bezna intr-o baie parasita, intr-o capcana mortala de a lui Jigsaw? Aberez, a? Totusi, daca ar fi real, oare intunericul n-ar conta? Doar experienta ce ai avut-o pana acum te poate face sa crezi ca: "neah...nu mai sunt copil ca sa-mi fie frica!(oare?)". Atata timp cat nu vezi ce se afla intr-o incapere necunoscuta e oarecum "normal" sa-ti fie oricand frica. Incapere necunoscuta... dar cine stie cu ce te poti trezi intr-o zi/noapte chiar la tine in casa pe intuneric! Aproape orice e posibil.

"Hai ca s-a racit lapticul. Ma duc sa fac nani. " tongue

| Bianka a răspuns:

Frica.imi e groazalaughing

| Crisstina a răspuns:

Da, mi-e frica... e singura mea fobie si nu stiu daca voi reusi sa trec vreodata peste asta happy

| TraficDeMentosane a răspuns:

Cand sunt singura acasa seara imi este ffff frica, dar cand sunt de ex. pe strada cu prietenii atuci nu imi este deloc frica happy. dar tie?

| Me_5216 a răspuns:

Frica?! Nu vreau sa stii ce s-ar intampla daca ar fi numai intuneric...

| DeathBat6661 a răspuns:

E singura mea fobie, si nu voi reusi sa trec peste. Dar eu nu ii cred pe uni oameni cand zic, nu mie frica.Pentru ca odata am dormit la o colega si ea inainte cu o zi mi-a spus ca nu-i frica, si cand am ajuns la ea acasa mi-a zis, ca ii e frica de intuneric si ca nu poate dormi fara o lampa(mica, nu mimensa).

| RoxiutzaRux a răspuns:

Daaaaaaaaaa

| vericika a răspuns:

Dda. mi-e foarte frica si nu cred ca voi scapa vreodata de frica astabig grin