| anonim_4396 a întrebat:

Va e greu sa mintiti?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Sinceră să fiu depinde de persoană şi împrejurime.
Dacă o minciună mă scapă de necazuri desigur că este bine-venită.
Scopul scuză mijloacele.
Cu toate acestea, nu îmi place să clădesc relaţii pline de minciuni. Mă refer la orice tip de relaţie, de la amiciţie la iubire şi aşa mai departe.
Până la urmă adevărul poate ieşi la suprafaţă.
Pa-pa.

7 răspunsuri:
| positivity a răspuns:

Cu toate că uneori încerc să mint pentru a scăpa de situații penibile, niciodată nu reușesc. Întotdeauna mă dau singură de gol, ori râd, ori fac vreo chestie ciudată.
Deci, da. Îmi este destul de greu să mint, mai ales persoanele la care ţin cu adevărat.
Însă până la urmă, minciuna nu este o opțiune. Adevărul oricum se va afla.

| thegatekeeper a răspuns:

Deloc, in general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cand vine vorba de cineva apropiat, imi e putin greu, dar totusi reusesc. Dar in general, pot sa mint fara probleme.

Răspuns utilizator avertizat
| hitpu a răspuns:

Nu, mie chiar deloc! Poate asa oleaeca uneori... Funda? laughing

| Adynna123 a răspuns:

Depinde pe cine trebuie sa mint si de ce, in general nu imi este foarte greu, nu ma balbai si imi iasa foarte bine laughing, dar stii lozinca minciuna are picioare scurte, mai devreme sau mai tarziu adevarul se va afla happy