| anonim_4396 a întrebat:

Va e scarba sa mancati ceva care nu e facut de voi sau o ruda apropiata?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Mai patesc sa am retineri de mancare, cand e dat de la altul'!

| anonim_4396 explică (pentru Drimmero):

Acum nu ma mai simt asa singur rolling on the floor

| anonimg a răspuns:

Asta e momentul cand se trezesc toate simturile. happy

| Mayhem666 a răspuns:

Nu as spune chiar scarba, dar daca nu e mancare facuta de cineva apropiat, sau macar cunoscut, de obicei nu mananc.

| Deaad a răspuns:

Da.
Când nu am mâncare la mine când ma duc undeva nici de-al dracu nu îmi cumpăr un ștrudel.

| DenisaNicoletaG a răspuns:

Nu imi e scarba! Atata timp cat e mancare buna, care are un gust placut guritei mele, merge orice! laughing Bine, nici chiar orice laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da si de regula nici nu mananc de la altcineva. Prefer sa mor de foame laughing

| Juviia a răspuns:

Gust putin, dupa daca imi place mananc si daca nu nu laughing...