| AvalohAlyn a întrebat:

Va este dor de scoala?laughing

17 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. A fost o perioadă cu chestii foarte nasoale și destul de mișto în același timp. Dar nu aș mai repeta. Îmi place prea mult să învăț exact ce vreau eu când vreau eu. De două profesoare mi-e dor și mie. Dar parcă nu aș mai face ore de data asta cu ele. Cel puțin nu în stilul clasic happy

| Speed99 a răspuns:

Mi-e dor de fundu' profei de informatica.

Serios, venea numa' cu blugi mulati, si mai mult de 27-28 de ani nu cred ca avea. Nici in filme po'rno nu vezi asa ceva la o profesoara.

| Yasmin875 a răspuns (pentru Speed99):

Ce fantezi ai, nebunule.Eu aveam o profesoara de biologie si in timpul orei toți băieții se uitau la fundul ei.Ea vedea si le punea o întrebare din lecție si nu știau sa răspundă si le punea nota 2. Le-a zis că e măritată.laughingPe mine ma iubea cel mai mult.Eu eram preferata ei.Mi-a încheiat media 10. Mi-a zis că eu sunt mimoza ei.(mimoza este o floare).Eu aveam o nebuna in clasa care avea ceva cu fundul meu. Vroia să puna mana pe el.laughingZicea ca e apetisant si cică dacă era băiat mă viola.laughing

| Drimmero a răspuns:

Nu,prea multa bataie de cap.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

"Materia" preferata, sportul este? laughing

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Spre surprinderea ta, nu.
Imi placeau istoria si geografia/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Istorie goood, geo BAAAD

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Eram cel mai bun pe geografie,, stiam orase din tari pe care nu le lua nimeni in seama, ' microbist inrait'.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns (pentru Drimmero):

Geografie

floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

De facultate, mi-este dor!
De învățământul preuniversitar, deloc. )) Poate doar de unele cadre didactice, cum ar fi proful de mate, deși dur, utiliza metode moderne de predare-învăţare, nu tradiţionale.
Știi vorba aceea: "Dacă îmi spui, o să uit, dacă îmi arăţi, o să ţin minte, dacă mă implici, o să înţeleg."

| T0T a răspuns:

De școală în niciun caz. De facultate, iar, nu prea, căci abia pot zice că am intrat cât de cât în vacanță dar tot am o treabă de rezolvat.

| justanotheruser99 a răspuns:

Nici din greseala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Suna cam gay dar imi este oarecum dor de profesorul de mate. Cel mai de treaba barbat & profesor intalnit in viata mea. In rest, nu. De cine? De niste ratati rasfatati crescuti in puf? Cum sa nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

| Hexiled a răspuns:

Oarecum da, profi de treaba, colegii cei mai tari, pauzele de neuitat (amtrecut a 12-a).

| Kiwibibilă a răspuns:

Daaa abia aştept să se termine vacanţa. Pe bune.

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Asa si asa