| matrix100 a întrebat:

Va fi o iarna usoara cu putina zapada sau o iarna grea cu friguri si multa ninsoare? Multumesc

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Vremea de pe pamant este cea mai haotica din sistemul solar, desi nimeni nu poate stii, nici macar pe 3 zile nu putem stii cum va fi, putem doar specula, dar a stii sigur nici vorba, eu personal cred ca va fi o iarna cum a fost in emisfera sudica
https://www.standard.co.uk/......34566.html
a fost cea mai rece iarna din ultimi 40 de ani
dar cum va fi la noi nu se poate stii

| Ionut58282856 a răspuns (pentru RAY):

Nici cand ploua pe alta planeta cu diamante s bate vantul cu 500000km h nu se compara cu vremea noastra asta rea happy

| RAY a răspuns (pentru Ionut58282856):

Nu este o vremea rea, la mine sunt 20 de grade, e cald, e chiar o vreme prea frumoasa, doar ca omul e un cancer care face numa rau

| Rotazi a răspuns:

INM nu stie de azi pe maine cum va fi si vrei ca noi sa-ti spunem cum va fi toata iarna?

| Violleta2022 a răspuns:

O iarna usoara, cu geruri mari laughing

| Ionut58282856 a răspuns (pentru RAY):

Ce intelegi prin rau? Da o definitie