| andrei123 a întrebat:

Va implor mult de tot spuneti-mi de unde pot descarca software pentru imprimanta conon mp 170! Va rog mult de tot pentru ca nu mai merge si cand o aprind imi spune sa o instalez si cand dau pe instalare imi spune ca software is not instaled si sa-l instalez si nu stiu de unde sa il iau pentru ca nu mai am cd de instalare de la imprimanta!

2 răspunsuri:
| Ingerasull99 a răspuns:

Pai uita-te ce model este si cauta-l pe site-ul lor sau daca nu faimosul google! Succes! Daca nu reusesti da-mi pm cu idul tau si vb acolo!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.filecluster.com/downloads/Canon-PIXMA-MP170-Printer-Drivers.html - aici gaseste driverul pentru imprimanta ta. Si eu tot de aici le-am luat.