| cipriotu a întrebat:

Am o imprimanta veche Hp(cand mi-am cumparat-o am primit 2 cd-uri pentru instalare,unul pentru Windows Vista si celalalt pentru windows Xp,98, 200.)Acum mi-am instalat Windows 7 si nu merge sa instalez imprimanta din cauza ca Cd-urile nu accepta acest Windows.Pot face ceva ca sa mearga si pe Windows 7 sa nu? Va rog frumos sa-mi spuneti.

Răspuns Câştigător
| djdani1 a răspuns:

Scrie pe google imprimanta si seria ei cu "on windows 7 download"(ex:hd dekjet f2020 on windows 7 download).Te duci pe siteul oficial si il descarci!
Bafta!

1 răspuns:
| maxfan a răspuns:

Instaleazal pe cel pentru windows vista funda te rog