| Mario1994 a întrebat:

Va intelegeti bine cu colegii vostri la munca? Va place unde lucrati?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu lucrez ca pfa, nu am colegi nici patroni, da imi place, e pasiunea mea, doar ca cateodata intalnesc retardati mintali

| Mario1994 explică (pentru RAY):

Ce e aia pfa?

| RAY a răspuns (pentru Mario1994):

Persoana Fizică Autorizată (PFA) este cea mai simplă formă sub care persoanele fizice pot desfăşura individual şi independent activităţi economice

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Da, ma inteleg.
Nu imi place domeniul deloc, dar e un mediu ok.
Mai am o meserie, la care imi place 'domeniul', nu imi place mediul, si nu am ramas nicaieri. Pot profesa doar singur.

| SilentRain a răspuns:

Nu,dap

| LPCTSTR a răspuns:

Si care este scopul postarii? Ce vrei sa obtii prin aceste informatii?
Daca ai o problema, treci direct la subiect.

| Mario1994 explică (pentru LPCTSTR):

E conversatie. E problema ta?

| LPCTSTR a răspuns (pentru Mario1994):

Categoria Conversatii nu are ca scop palavragitul fara rost.

| HadesSs a răspuns:

Am avut ceva meciuri la inceput, dar acum ne intelegem bine, imi place unde lucrez ca ies mai repede la pensie laughing