| versavia a întrebat:

Va mai aduceti aminte de Laura Stoica si de accidentul in care a murit? De faptul ca era insarcinata, si de ultimul cantec pe care l-a cantat?"Vreau sa am steaua mea", moarte lor a fost o tragedie in adevaratul sens al cuvantului, pacat ca lumea a uitat-o.

Răspuns Câştigător
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Ma gandesc la un singur lucru Laura Stoica era atat de bucuroasa ca urma sa aiba un copil si vroia sa-si traiasca viata din plin insa visul ei s-a spulberat din cauza unui accident stupid iar Madalina Manole avea o familie minunata un ingeras de copil si si-a luat singura viata lasand totul in urma de aici eu trag concluzia ca viata nu e corecta.

4 răspunsuri:
| Face2face a răspuns:

Nu a uitato nimeni. De exemplu azi la stiri a pomenito pe Laura Stoica si pe Anca Parghel. Suna cam asa cand lea pomenit:,, Se pare ca dumnezeu a luat la el una dintre cele mai bune canterete. Dumnezeu ea la el numai cele mai frumoase voci ca a Madalinei Manole, Laurei Stoica si a Ancai Parghel,,. Ceva de genu suna. De exemplu eu am o prietena care inca mai fredoneaza melodiile Laurei Stoica si pentru ea inca aceasta mai traieste in inima ei. Te pup.

| Közmyn17 a răspuns:

Eu de exemplu nu am uitat. La fel cum lumea nu cred ca va uita vreodata de Madalina Manole. Sunt sigur ca ele si de ex. Mihaela Runceanu nu vor muri cu adevarat decat atunci cand nimeni nu isi vor mai aminti de ele. Referitor la Laura Stoica, tzin minte perfect ce nebunie a fost si atunci, poate nu la fel cum a fost la Madalina Manole, dar in mod sigur sunt oameni care ink mai asculta muzica ei, si viseaza la ce s-a intamplat odata...Pacat de ele, pentru. ca asa ajungem sa ne pierdem artistii cu adevarat valoroshi, iar dupa ce dispar dintre noi, pe toti ne bufneshte plansul, toti suferim, toti accesam blogul lor si le ascultam melodiile care le-au consacrat, da' facem asta dupa ce ei nu mai sunt, fara sa ii apreciem cu adevarat poate in timpul vietzii lor. Dumnezeu sa le ierte!

| chryss a răspuns:

In general asa se intampla...lumea isi aduce aminte de tine atunci cand numai esti, si atunci pentru scurt timp, ca apoi sa te uite definitiv.

| chryss a răspuns:

Ella ai dreptate azi la stiri au fost pomenite si cele doua cantarete Laura Stoica si Anca Parghel dar stau si ma intreb: de al moartea lor de ce nu au mai fost pomenite pana acum? adica de ce toti marii artisti sunt pomeniti atunci cand se mai intampla ca unu din cei cunoscuti sa moara... de la moartea celor doua nu cred ca am mai vazut in vreun ziar sau la vreun post de televiziune vreun reportaj sau vreun articol despre ele pana acum cand s. a intamplat acest trist moment cu Madalina Manole. Imi pare rau sa spun dar la noi in Romania oamenii sunt apreciati atunci cand numai sunt, doar cateva zile la moartea lor ca pe urma dupa cateva luni sa fie uitati intru totul de televiziuni, zire, reviste, doar cei care i-au apreciat cu adevarat si le-au fost aproape si atunci cand au fost in viata isi mai aduc aminte de ei...