| CrucifiedCountess a întrebat:

Va mai aduceti aminte de mine? Cine-s eu?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da stiu ca am ras cu tine de dobitocul acela care a vrut sa se arunce de pe blocrolling on the floor laughing

16 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dalove struck
Eu imi aduc aminte big grin Cum sa uit de tine?happy
Bine ai revenit pe TPU!love struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Bine ai revenit contesa, ma bucur enorm ca ai revenit!

| Barajag a răspuns:

Ooooo ma bucur ca ai revenit contesa meahee hee. pe unde ai umblat, toti iti duc dorulbig grin

| Barajag a răspuns:

Cine are probleme cu capul de aici? vi se pare totul stupid? inseamna ca voi nu va uitati atent la raspunsul fiecaruia, ori nu intelegeti nimic.

| Cryssy a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaa. love struck Mi-a fost dor de tine scumpo. love struck

leonardk
| leonardk a răspuns:

In ultima vreme numele tau putea fi lesne asociat cu o disparitie a unei luminite din bradul de Craciun al TPU. Bine ai revenit - in zi de sarbatoare (azi se implineste un an de TPU)!

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai ceva timp in urma erai de-a nostra! Pe unde ai fost?! Turul castelelor si muzeelor Europei?! Welcome back!

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Bine ai revenit iubita happy sincer chiar ma intrebam unde ai disparut :-s... dar m-am gandit ca ai gasit vreun conte tanar si frumosbatting eyelashes BUN VENIT INAPOI :X :*:*:*:*

| RetroX a răspuns:

Michael Jackson? tongue

| DoarOana a răspuns:

Eu sincer nu!hee hee

| Irina a răspuns:

Bine ai revenithappy

| Kidu a răspuns:

Habar n-amthinking

| StaRmAgiC a răspuns:

Nu

| claudya a răspuns:

Da da... si bine ai revenit aici pe TPU...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu imi amintesc de tine dar stiu cine esti. (unabig grin)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tipa sexi si rea de care nu uita nimenealaughing
P. S dar tu iti aduci aminte de mine?