| FelicityRight a întrebat:

Va mai amintiti in ce loc ati avut prima intalnire? :3

3 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

In parc happy

| mgtow a răspuns:

Acasa la ea in dormitor in timp ce mamele noastre vorbeau la o tigara in bucatarie. Dupa cativa ani de cand ne-am separat maicamea a fost in Romania si a dat de ea lucrand la un restaurant de lux si i-a spus ca sta la o vila cu un tip de treaba, m-am bucurat macar sa aud vesti din partea ei.

| Valentina00 a răspuns:

Pe terenul de baschet, alergandu-ma si chinuindu-ma pana a doua zi cand ne-am sarutat! laughing Si uite ca au trecut 8 luni si 3 saptamani de atunci! happy