| Lolo_3214 a întrebat:

Va amintiti cu placere de prima iubire?big grin

17 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Cu placere, nu! Dar cu nostalgie, tot timpul!

Totul s-a dus ca un fum de tigara!

| Ririru a răspuns:

Nu, ba chiar il cam regret.
Pe actual il iubesc mai mult, si cred ca o sa`mi amintesc mereu de el.

| Emeraude a răspuns:

Nu, a fost un esec, iar tipul un fustangiu, statea cu mine doar dpdv fizic, m-a lasat doar pe mine sa implic sentimente in relatie, el se credea mascul feroce.
Succes, pa-pa!

| Acvila a răspuns:

Nu.Prima mea iubire a fost ca la mai toata lumea, si prima suferinta.Deci nu, nu imi amintesc cu placere de el.

Răspuns utilizator avertizat
| anduta160 a răspuns:

Da.Prima iubire niciodata nu se uita.

| ATB a răspuns:

Imi amintesc cu placere de toate relatiile, toate au fost frumoase nu ai cum sa regreti cand iti amintesti ca ai simtit ceva pentru persoana care a fost langa tine, unele le-am luat ca pe lectii de viata altele au ramas ca povesti frumoase.

| KeepCalm a răspuns:

Nu, cu toate ca a durat 5 lunihee hee
Eu am fost prima lui prietena si acum sta 2 saptamani cu unaoh go on

| Missbabydoll a răspuns:

Eu unca traiesc prima iubire. Suntem impreuna de 3 ani si ne iubim mult de tot. Daca ar fi sa ma despart de el sunt sigura ca nu as putea sa mai iubesc pe cineva asa cum il iubesc pe el

| abcdefg a răspuns:

Nu, a fost un esec.Am stat un an jumatate ca proasta dupa el, si ca sa vezi, el iubea pe alta laughing nu am ramas nici amici, nimic.Si faza amuzanta este ca tot el nu ma suporta pe mine, din cauza celei pe care a iubit-o.Acum sunt despartiti de 3 saptamani, aia sufera, el e bine merci, deh.

| nuamnuvreau a răspuns:

Dapbatting eyelashes...Doamne ce amorezata eram pe atuncilaughingSi eu cred ca prima iubire nu se uita niciodata, indiferent de ce persoana era.

| criss_5841 a răspuns:

Eu inca traiesc prima iubire happy
Sunt cu un baiat de un an love struck il iubesc nespus si e prima mea iubire!

| PisicaAristocrata a răspuns:

Da, eram in scoala primara laughing

| BomBomPow a răspuns:

Evident. Prima iubire este poate cea mai puternica si parerea mea este ca nu se uita niciodata. Imi mai amintesc si acum emotia primului sarut, entuziasmul cu care iesiam la intalnirile romantice. Toate acestea imi lasa si acum o senzatie placuta...
Cred ca toata lumea isi amiteste cu placere de fiorii primei iubiri :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca eram intrebata acum 1 an si jumatate iti ziceam ca dalaughing.
Acum nu. mi-am dat seaam ca era si este un idiot, care oricum nu ma meritatongue.
Acum suntem amici, de fapt nici atattongue.

| bombonica50 a răspuns:

Dap a fost. fainhappy:X dar in acelasi tmp penibil.ca na fusese primul sarut...si nu ma descurcasem in tocmai ok

| cristinaaaaax a răspuns:

Da sigh Inca Mai simt ceva pentru el...