| Agutzzza a întrebat:

Va pare bine ca a castigat Tutu Adrian la show-ul,, Romanii au talent"?
Mie nu! funditaaaaaaa

Răspuns Câştigător
| Corina a răspuns:

Sunt total nemultumita de asa zisa alegere a romanilor, in ce priveste castigatorul acestui concurs. Din cate stiu, concursul s-a numit "Romanii au talent", deci trebuia votat un talent autentic dintre cei 12 concurenti. Au fost destule talente si deci, romanii aveau de unde alege. Dar cum in Romania nu sunt apreciate adevaratele valori, ar trebui sa nu ne mai mire nimic. Acest concurent (n-am nimic impotriva lui) a impresionat publicul prin cazul lui socia, nicidecum prin talentul sau. Cu adevarat talentati au fost Narcis Ianau, Valentin Dinu, fetita de 7 ani, trupa Balance si doamna care a evoluat la bara. In plus, nu cred ca a fost normal ca premiul sa-l ia un singur concurent. Trebuia impartit macar la 3. La orice competitie adevarata, exista 3 locuri, 3 medalii, 3 recompense. Cu riscul de a ma repeta, spun ca in Romania nu trebuie sa ne mai mire absolut nimic!

3 răspunsuri:
| criss_2781 a răspuns:

Mie imi pare bine... tipu' chiar are talent si chiar e cel mai tare tongue

| MadutzaB a răspuns:

Da.Imi pare bine deoarece el a avut si povestea care l-a ajutat foarte mult,iar pe langa asta are si talent daca stam si ne gandim ca el a compus, a cantat si a si dansat(foarte putin dar a facut'o). Acum parerile sunt impartite, dar publicul a ales.

| KimK a răspuns:

Mie chiar NU imi convine! Trebuia sa castige Narcis Iustin Ianau! Doar povestea era de Tutu, in rest nu avea nimic deosebit, dar din cate stiu mai multe persoane nu sunt multumite de rezultat (sondajul OTV).