| Monique_3125 a întrebat:

Va pare rau ca a murit Patrick Swayze?

Răspuns Câştigător
| yuli10 a răspuns:

@DurexXata un actor consacrat ajuns celebru pentru rolul din "dirty dancing".
cum a zis si Sensei.BRO, era bolnav si se stia ca urmeaza sa moara.
era un actor bun, si mie in general imi pare rau cand aud si de moarte unui oarecare...

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cine a murit?
Da cine mai este si asta thinking
xoxo
by dydee

| Bishop a răspuns:

Da...era un actor bun, Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Da, era un actor bun, a jucat in multe filme si seriale pe care le-am urmarit cu placere.

| xibalba a răspuns:

Da... din pacate exista si disparitii subite ale oamenilor indragiti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Era bolnav, stia de ceva vreme ca are sa moara. Mi-a placut de el in filmul Ghost.

Janina
| Janina a răspuns:

E ceva normal, mai moare lumea...

| ellene a răspuns:

Da, dar mai rau imi pare ca a murit Nicu Constantin

| adrianhasde a răspuns:

Da, imi pare sincer rau fiindca a fost un actor mare si talentat. Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

| cesege a răspuns:

Foarte rau! Pentru mine Dans murdar, Fantoma mea iubita si Nod si Sud, au fost filme, respectiv serial pe care le-am urmarit cu multa placere! E o pierdere mare, Dar pentru el cred ca sfarsitul chinului.